Marta Czech: Ekstrapolacja konfliktu centralnego na poziom lokalny nikomu nie służy. Staramy się ją wyhamowywać, ale na zasadzie uzgadniania przejrzystej współpracy: nie udajemy kogoś, kim nie jesteśmy, nie udajemy, że mamy inne poglądy, jesteśmy szczerzy, jesteśmy dosadni, jesteśmy wierni swoim ideom, ale jednocześnie skłonni do współpracy na płaszczyznach, które możemy uznać za wspólne z innymi stronnictwami i tego się trzymamy.

Link do całej ,,Debaty politycznej” w Radio Wrocław pod postem w komentarzu 🔽

#MartaCzech #Wrocław
#KonfederacjaKoronyPolskiej

1. „Ekstrapolacja konfliktu centralnego na poziom lokalny na wielu płaszczyznach….” W szczególności wielopłaszczyznowych szerokopojętych konsekwencji w kontekście adekwatności podjętych działań. Mój ulubiony Panie Pośle Grzegorzu, na którego głosowałam, to naprawdę jeszcze pana strona ? Pozdrawiam serdecznie i proszę, niech pan pozostanie przy swym dotychczasowym sposobie komunikacji z ludźmi, bo ten promowany tu przez Pana bełkot nikomu nie służy. Nie chodzi mi o treść, lecz o sposób wysławiania się.