„MARNUJĄ PUBLICZNE PIENIĄDZE” WIPLER W MOCNYCH SŁOWACH DO TUSKA

„MARNUJĄ PUBLICZNE PIENIĄDZE” WIPLER W MOCNYCH SŁOWACH DO TUSKA
🔔SUBSKRYBUJ KANAŁ:
🔴 Polityka rządu wobec Centralnego Portu Komunikacyjnego, ocena kampanii europarlamentarnej, czy sprawa Funduszu Sprawiedliwości były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Przemysławem Wiplerem, posłem Konfederacji, w ramach programu „Rozmowa Gońca”. Przemysław Wipler odniósł się także do wiecu Donalda Tuska, czy sprawy wstrzymania procedury z artykułu 7.
Rozmowa była nagrywana przed informacją o szokujących wydarzeniach na polsko-białoruskiej granicy.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – „Tak mieszka Zbigniew Ziobro” wyświetlono 800 tys., a materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” ponad 700 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Sonda Polska”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy, jak jest.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#wipler #przemysławwipler #Konfede

#MARNUJĄ #PUBLICZNE #PIENIĄDZE #WIPLER #MOCNYCH #SŁOWACH #TUSKA

1. To juz koniec rozwoju gospodarczego Polski dopóki mamy służalcze rządy. Ten i były rząd nie mają odwagi robić konkurencję na rynku światowym swoim sąsiadom.
    Dzięki Uni nie możemy już decydować o swoim kraju, poprostu straciliśmy suwerenność. Nawet żołnierze obrony przygranicznej nie mają prawa aktywnie bronić granic, tylko sprawiać pozory ochrony. To zdrada Polski
    🇵🇱❤🇵🇱

2. Pan ma zarzuty w sprawie używania życia za pieniądze z Fundacji i jeszcze jak typowy beszczelny konfederato-pisowiec obraża innych i zarzuca coś. To są ludzie ,którzy powinni siedzieć . Mafia dogadała się z inną mafią i prubują zagarnąć dla siebie wpływy i polską gospodarke. Rosja dba o swoich sojuszników.