Marcin Sypniewski: Emocje, jakie nam wczoraj towarzyszyły, sięgały zenitu. Od sa…

Podobne

Udostępnij


Marcin Sypniewski: Emocje, jakie nam wczoraj towarzyszyły, sięgały zenitu. Od samego wieczora, aż do białego rana. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w moją kampanię, za każde wsparcie, za każdy powieszony banner, zużytą trytytkę, za każdy przyklejony plakat.

Dziękuję za każdą rozdaną ulotkę, za każdy polubiony i przesłany dalej film czy post. Dziękuję za Waszą obecność i wspólne prowadzenie kampanii na targowiskach, pod kopalniami, hutami, elektrowniami…

Nie da się tutaj wyróżnić nikogo. Wynik pokazuje, że każda najmniejsza rzecz miała kluczowe znaczenie.

Dziękuję za zaufanie i każdy głos oddany na mnie. Zapewniam, że w PE będę pracował równie ciężko jak w trakcie kampanii, bo #ChcemyŻyćNormalnie!

Dziękuję.Źródło

4 KOMENTARZE

  1. Nic się nie zmienia. Konfederacja nie ma najmniejszego wpływu na to co się dzieje w kraju czy w Unii. Ogarneliście stołki unijne ok ale nic poza tym. Takie uroki demokracji bo liczy się większość. Przed nami pięć lat wdrażania unijnych dyrektyw. W kraju ponad trzy lata dostosowywania się do tych dyrektyw. Polska powiedziała tak na Unie w obecnym kształcie. Takie są fakty.

  2. Wydać pierdyliony na kampanię, zalać województwo tysiącami banerów, mieć codzienne wsparcie lidera i partii, mieć pierwsze miejsce na liście i…. wygrać z ostatnim na liście, który miał kampanię skromną i równie skromne środki oraz brak promocji przez partię – 49 głosami.
    Jakby ktoś nie rozumiał co to znaczy – to votum nieufności dla tego sojusznika PiS z Bydgoszczy.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj