Mamy rekordowy w historii III RP deficyt budżetowy, a tymczasem rząd Tuska infor…

Podobne

Udostępnij


Mamy rekordowy w historii III RP deficyt budżetowy, a tymczasem rząd Tuska informuje, że tak, jak władza PiS, będzie utrzymywał socjal dla Ukraińców…

800+, 300+, preferencyjny kredyt 2% na zakup mieszkania, rodzinny kapitał opiekuńczy 12 tys. zł, czy dopłacanie do minimalnej emerytura w Polsce za przepracowanie jednego dnia. W zamian dostaliśmy pozwy i zostaliśmy zalani wątpliwej jakości produktami rolno-spożywczymi z Ukrainy.

A kto bogatemu zabroni, prawda? 😉

Trzeba powiedzieć jasno – pieniądze polskich podatników powinny iść w pierwszej kolejności na polskie potrzeby. Jako jedyni mówimy wprost – trzeba skończyć z rozbudowanym socjalem dla Ukraińców, nie stać nas na utrzymywanie z pieniędzy pracujących obywateli dwóch narodów!

#StopUkrainizacjiPolskiŹródło

15 KOMENTARZE

  1. Ukraińcy są nam już nie tylko winni za zagarnięte tereny ,ale się u nas zadłużają…Pomoc pomocą,ale ja widzę raczej krytycznie ,większość z nich po prostu wykorzystuje bezwzględnie sytuację bez mrugnięcia okiem!!!
    KTO TO NAS ZROBIŁ SLUGAMI NARODU UKRAINSKIEGO???
    JAKIE KRETYNY ZA TYM STOJĄ???

  2. Złodzieje okradają Polaków. Znieście składkę zdrowotna od zarobków bo to podatek od podatku. A do lekarza i tak trzeba prywatnie chodzić i do tego namawiają lekarze którzy przyjmują na NFZ. To jest dramat co się dzieje w tym kraju.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj