Mam do Was gorącą prośbę. Politycy i działacze Konfederacji w całym kraju dają …

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
📣Mam do Was gorącą prośbę.

Politycy i działacze Konfederacji w całym kraju dają z siebie wszystko, aby dotrzeć do niezdecydowanych wyborców, od których zaważy się los przyszłego Sejmu. Jeśli chcemy zdobyć te 30-40 mandatów poselskich i założyć klub parlamentarny zdolny do szachowania przyszłego układu w Sejmie to potrzebujemy wielkiej mobilizacji.

👇Wesprzyj Konfederację na ostatnim odcinku👇

Wesprzyj nas! Mobilizacja ostatniej szansy!

Chodzi przede wszystkim o mobilizację w terenie – rozdawanie ulotek, rozmawianie z ludźmi, przekonywanie rodziny do oddania głosu na kandydatów Konfederacji. Chodzi także o wsparcie finansowe.

Na te ostatnie dni chcemy dotrzeć z naszymi spotami wyborczymi oraz wypowiedziami liderów do jak najszerszej grupy Polaków, którzy wahają się, czy pójść na wybory i na kogo w ogóle zagłosować. Aby tego dokonać, uruchomiliśmy fundusz ostatniej szansy. Jeśli ktoś z Was wpłaci jeszcze dziś np. 100 zł, to prawdopodobnie już jutro naszą reklamę zobaczy 2000 internautów. To paliwo potrzebne nam do dotarcia do nowych odbiorców.

Dlatego wielka prośba o nawet symboliczną wpłatę. Konfederacja jako ruch oddolny może wreszcie przebić się przez trwający 18 lat duopol PiS-PO. Z wami możemy wszystko!

👇Wesprzyj Konfederację na ostatnim odcinku👇

Wesprzyj nas! Mobilizacja ostatniej szansy!

#KonfederacjaKontratakuje

mam do was gorącą prośbę. politycy i działacze konfederacji w całym kraju dają ...

[ad_2]

Źródło

spot_img