Majowa edycja szkolenia #NarodowyLider zakończona. Prowadzimy to szkolenie dla wzmacniania kadr Ruch Narodowy, który jest filarem Konfederacja.

Motywacja, formacja, integracja w pięknych okolicznościach przyrody w Borach Tucholskich. Uczestnicy zjechali z ośmiu województw i reprezentowali różne grupy zawodowe.

Szkolenie ma bowiem charakter uniwersalny i słuchaczem może być każdy gotowy do działalności patriotycznej, propaństwowej, pronarodowej kto zdecyduje się na dołączenie do naszej formacji.

175 osób polubiło posta

1. Czego się narodowcy dowiedzieli na tym kursie? Wiplerowskiej linii partii, którą przedstawia nowy Bosak?
    Pół suwerenność jest suwerennością , integracja z UE przy utracie suwerenności jest dobra?
    Dzisiejsi norodowcy, są niczym innym jak organozacją centrowo demokratyczną która chce pozostania w dolnych szeregach państ kolonialnych UE.
    Po wyborach do PE, Polska pozostanie generalnym gubernatorstwem.
    Nie po to żydowie tyle pieniędzy władowali w lobbystę Wiplera,by tak nie było.
    Wipler, Mentzen i Bosak sprzedali Polskę żymianom a Wy będziecie ich posłusznymi gojami.