LUKSUSOWE AUTA JADĄ NA UKRAINĘ – JEST GIGANTYCZNY POPYT WojnaCo z tego, skoro k…

💲 LUKSUSOWE AUTA JADĄ NA 🇺🇦UKRAINĘ – JEST GIGANTYCZNY POPYT‼ Wojna❓Co z tego, skoro kasa się kręci❓🧐 Jedni walczą, inni się dorabiają… A 🇵🇱Polska na pomoc wydała 100 miliardów.

W Internecie od dłuższego czasu można znaleźć filmy prezentujące bardzo drogie samochody jadące… na ogarniętą wojną 🇺🇦Ukrainę. Z pierwszej ręki widzą to (i nagrywają) protestujący przewoźnicy, ale też działacze i liderzy 🇵🇱Konfederacji, którzy stale tam z nimi przebywają.

Porsche, BMW, Audi, Bentley, Land Rover, a nawet Lamborghini, czy Ferrari. Nie jadą tam przecież, by stać i się kurzyć. Kogoś tam stać na auta za setki tysięcy złotych i miliony hrywien. I tych „kogosiów” jest wielu, bo łączny wzrost sprzedaży aut klasyfikowanych jako luksusowe wzrósł w 2023 roku o 45%‼

Już w sierpniu pojawiły się w sieci artykuły pokazujące dużą skalę wzrostu popytu na ekskluzywne auta. Serwis UkrAutoprom podaje, że wzrosty najbardziej znanych marek kształtują się następująco:
🛑 Land Rover (+314,3%) ‼
🛑 Porsche (+103%) ‼
🛑 BMW (+107%)
🛑 Audi (+19,1%)
🛑 Mercedes (+11,7%)

Nie są to więc pojedyncze sztuki. Z kolei producenci luksusowych samochodów sportowych, Ferrari i Lamborghini, zdecydowali niedawno o wstrzymaniu produkcji samochodów na rynek rosyjski i zamiast tego przerzucili środki na Ukrainę‼ Świadczy to o tym, że pomimo wojny na Ukrainie sprzedaż samochodów luksusowych w tym kraju kwitnie.

Powtórzmy więc pytanie: kto się tam tak dorabia, na czym i skąd wiemy, na co została wydana gigantyczna pomoc ze strony Polski❓🧐

Podajcie dalej‼

146 osób polubiło posta