Liderem Konfederacji na warszawskiej liście do Parlamentu Europejskiego nie mógł zostać nikt inny, jak ekspert w dziedzinie polityki zagranicznej i doświadczony poseł – Krystian Kamiński.

W czasie, gdy niszcząc Europę, eurokraci straszą Konfederacją, my mówimy: tak, jesteśmy zagrożeniem dla „wartości” takich jak bieda, totalitaryzm, fanatyzm ideologiczny, horrendalne ceny i horrendalne wysokości podatków. Idziemy po was, eurokraci.

Te wybory do Parlamentu Europejskiego bedą historyczne! Zdecydujecie w jakiej Europie, jakiej Polsce będziecie żyć. Tylko Konfederacja broni polskiego interesu narodowego! 🇵🇱

❌ Nie dla Europejskiego Zielonego Ładu
❌ Nie dla masowej i nielegalnej imigracji
✅ Tak dla suwerenności Polski

WESPRZYJ KAMPANIĘ 🇵🇱 KRYSTIANA KAMIŃSKIEGO – LIDERA LISTY KONFEDERACJI W Warszawie i powiatach podwarszawskich‼

Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:

Konfederacja Wolność i Niepodległość
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Krystian Kamiński

Dziękujemy‼

65 osób polubiło posta

1. Konfederacja nie odegra większej roli. Trzeba zrozumieć po co Leyen wspomina o Konfederacji, robi to po to by wciągnąć polityków w tej partii w dyskusję na tematy jakie UE (Niemców) interesują. Z Wiplerem Konfederacja utonie w morzu unijnego zamieszania. Jedynym niezłomnym posłem jest Braun, ale on jest w partii marginalizowany z powodów jak wyżej. Konfederacja szła do pierwszych wyborów jako ostra, nieprzejednana opozycja. Dziś wystarczy posłuchać Wiplera by widzieć jak żałosnym ugrupowaniem staje się Konfa.