Liczę na Twój głos 15 października Nazywam się Krzysztof Rzońca i zamierzam re…

Podobne

Udostępnij


Liczę na Twój głos 15 października ❗️

Nazywam się Krzysztof Rzońca i zamierzam realizować swoją wizję Polski zbudowaną na fundamencie wolności gospodarczej, wolności osobistej, państwa prawa oraz tradycyjnych wartościach w przyszłym Sejmie. Jestem zdeterminowany by zatrzymać kurs obrany przez centralnych planistów ingerujących w gospodarkę i uwolnić potencjał przedsiębiorczych Polek i Polaków! Mam wielką nadzieję, że wreszcie przestaniemy karać wysokimi i skomplikowanymi podatkami pracujących Polaków, bo podatki powinny być niskie i proste, a nie wysokie i skomplikowane. Przyświeca mi cel końca państwa opiekuńczego, bo dorosłych Polaków urzędnik nie powinien prowadzić za ucho przez życie. Skończmy raz na zawsze z tym paternalizmem i PRZYWRÓĆMY NORMALNOŚĆ!

Od pokoleń związany jestem z regionem z którego kandyduję do Sejmu. Tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki w działalności społecznej angażując się w lokalną społeczność. Tutaj poznałem ludzi z którymi idę przez życie. I to z naszym regionem wiążę swoją przyszłość. Chcę tu wziąć ślub z moją ukochaną dziewczyną, posadzić drzewo, wybudować dom i wysyłać dzieci do szkoły.

Po zakończeniu edukacji w sądeckim elektryku wyjechałem do Warszawy, gdzie ukończyłem studia w Szkole Głównej Handlowej. W Warszawie oprócz bezcennej wiedzy, zdobyłem też bezcenne doświadczenie zawodowe m.in. w trzecim sektorze współpracując z ekspertami, którzy dziś stanowią dla mnie nieocenione wsparcie w mojej działalności politycznej. Od prawie roku pracuję jako Dyrektor Biura Prasowego Konfederacji. Sejm to miejsce, które znam i w którym pracuję już teraz. Od 2 lat jestem prezesem Zarządu Krajowego Młodych dla Wolności, czyli prawdopodobnie największej młodzieżowej organizacji w Polsce. Od roku pełnię zaś funkcję Sekretarza Krajowego partii Nowa Nadzieja Sławomira Mentzena. Startuję przygotowany do pracy w parlamencie. Startuję by mieć większy wpływ na stanowienie prawa w Polsce i startuję by być Waszym głosem w przyszłym Sejmie. Głosem Polaków, którzy chcą czegoś więcej od życia, bo ja chcę żyć, a nie wegetować i wierzę, że Wy też!

W przyszłym Sejmie chciałbym skupić się szczególnie na obszarach związanych z gospodarką, edukacją oraz wsparciem osób z niepełnosprawnością.

A na koniec apel. Idźcie na wybory. Oddajcie na mnie głos. Napiszmy razem historię!

Przekonujcie nieprzekonanych. Powiedzcie o mnie rodzinie, znajomym czy sąsiadom!

A jeśli chcesz zagłosować w naszym regionie, ale nie jesteś tutaj zameldowany to wpisz w Google „zmień miejsce głosowania” i w kilka minut dopisz się do spisu wyborców w naszym regionie przez Internet. To takie proste!

Bardzo mi pomożesz, jeśli udostępnisz ten post. ✅️

Wejdź na moją stronę internetową i sprawdź moje media społecznościowe ⬇️

http://krzysztofrzonca.pl/

Liczę na Was!


15 osób polubiło posta

Źródło

spot_img