KURASZKIEWICZ: Monachium – ostatni dzwonek na otrzeźwienie Europy. Los Ukrainy zależy od USA

🎯 Bartłomiej Radziejewski w rozmowie z Robertem Kuraszkiewiczem

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO W SPRZEDAŻY:
📚 PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY”:
📚 „ŚWIAT W CIENIU WOJNY” ROBERT KURASZKIEWICZ

🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

#USA #wojna #Rosja

1. Jeśli USA stad chce powoli odchodzić nie oznacza to, ze nie musimy się już powoli ich słuchać? Do tej pory oni dawali bezpieczeństwo, a Europa ich słuchała. Bezpieczeństwo z ich strony się kończy to etap naszej zależności od USA tez się kończy i nie musimy słuchać się ich pod katem ich interesów? Jak uważacie?

2. Jeżeli Ameryka wyraźnie odejdzie od wspierania Ukrainy, Niemcy I Francja natychmiast pojadą do Putina aby zawiązać nowy układ w Europie. Wszelkie Trójkąty Weimarskie czy dzisiejsze ustalenia UE względem Rosji przestaną istnieć. Będzie się liczyć jak przed wojną powrót do polityki pełnej wspólpracy Rosji z Niemcami kosztem Europy środkowej i wschodniej.