Kto z Was musiał brać wolne w pracy żeby latać cały dzień po urzędach i się dene…

Podobne

Udostępnij


Kto z Was musiał brać wolne w pracy żeby latać cały dzień po urzędach i się denerwować? Chyba każdy miał choć jeden taki dzień w swoim życiu.

Dla wszystkich, którzy myślą, że straciłem wolnościowego ducha, uspokajam. Ustawa mObywatel nie wprowadza żadnych obowiązków ani zakazów! Ustawa poszerza listę dokumentów jakie można przechowywać w aplikacji mObywatel między innymi po to żebyście nie musieli marnować dnia na walkę z urzędnikiem przy okienku.

Jeżeli więc mObywatel pozwala na ułatwienie Polakom życia to dlaczego tego nie poprzeć?

#Wolnosciowcy
#WolnoscJestWNas
#mObywatelŹródło

8 KOMENTARZE

 1. Nie macie już z wolnością nic wspólnego. Nie jesteście w stanie przewidzieć, że wystarczy jedna zmiana ustawy i będzie obowiązek i przymus. Czy naprawdę tak ciężko „dźwigać” dowód osobisty i prawo jazdy? Wystarczy, że więcej niż połowa uprawnionych będzie korzystać z mObywatela i cała reszta też zostanie do tego zmuszona. I cała wasza wolność pójdzie się jeb.ć. Obecnie większość powstających ustaw jest szkodliwa dla zwykłego człowieka.

 2. Potem wprowadza głosowanie z aplikacji Mobywatel podczas wyborów i wszyscy połkniemy haczyk. I tak jest ze wszystkim dla naszej wygody, a ich kontroli nad nami.

 3. Czy to nie jest powolne gotowanie żaby…(?). Nie trzeba wprowadzac ( jeszcze) zadnych obowiazków tylko z czasem wycofac wszelkie wersje papierowe.Czy wersją elektronicznej autoryzacji nie jest obecnie ”Profil Zaufany”?

 4. Elektroniczne wybory to kolejny sposób aby łatwo oszukiwać wyborców.

 5. Na podstawie FAKTÓW (czyli głosowania nad nowelizacją ustawy o referendum lokalnym), za zwiększeniem Demokracji Bezpośredniej w Polsce, spośród 5 największych partii, było z:

  PiS – 98 % posłów ( 81,5 % głosów za )
  Solidarnej Polski – 35 % posłów
  PO – 1,8 % posłów
  Nowej Lewicy – 0% posłów
  PSL – 0 % posłów

  Ugrupowania takie jak: Konfederacja, Kukiz’15 – Demokracja Bezpośrednia, Wolnościowcy i Polskie Sprawy były w pełni za, ale w sumie mają mniej posłów, niż najmniejsza z wymienionych partii.

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=73&NrGlosowania=39

 6. Poseł Artur E. Dziambor Wolnościowcy mówi o Demokracji Bezpośredniej i nagłaśnia możliwość zainicjowania jej wprowadzenia przez prezydenta Polski Z MÓWNICY SEJMOWEJ !

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=753064819515160&id=100044349463003

  Kukiz’15 – Demokracja Bezpośrednia też mówią o Demokracji Bezpośredniej, ale jeszcze nikt z Kukiz’15 nie nagłośnił możliwości zainicjowania jej wprowadzenia przez prezydenta Polski.

  Tu więcej, dlaczego to takie ważne: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5815687238527132&id=100002577417966

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

spot_img
Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej
close-link

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj