KTO PREMIEREM? Duda w potrzasku [NA ŻYWO] Bryłka, Gajewska, Krajewski l Raport Wyborczy

Podobne

Udostępnij

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 W siedzibie PiS na ul. Nowogrodzkiej zebrali się po południu politycy tej partii. Wcześniej prezydent Andrzej Duda odbył konsultacje z przedstawicielami PiS i Koalicji Obywatelskiej. Liderzy KO, Trzeciej Drogi oraz Lewicy wspólnie ogłosili, że kandydatem tych ugrupowań na premiera będzie Donald Tusk. Kto zostanie nowym premierem? Zapraszamy na „Raport Wyborczy”. U nas: Anna Bryłka, Kinga Gajewska i Stefan Krajewski. Startujemy na żywo o 10:00. Bądźcie z nami!
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#bryłka #annabryłka #gajewska

żródło

29 KOMENTARZE

spot_img