KTO FINANSUJE KOŁODZIEJCZAKA PKW ODRZUCIŁO SPRAWOZDANIE FINANSOWE JEGO PARTII …

Podobne

Udostępnij


KTO FINANSUJE KOŁODZIEJCZAKA❓🧐

⛔PKW ODRZUCIŁO SPRAWOZDANIE FINANSOWE JEGO PARTII POD ZARZUTEM ,,POZYSKIWANIA NIELEGALNYCH ŚRODKÓW FINANSOWYCH”‼

⛔ Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie finansowe partii Michała Kołodziejczaka, dawnego samozwańczego obrońcy rolników, a obecnego wiceministra rolnictwa w rządzie Tuska. Wspomniana partia to tzw. Praworządna Polska, a wcześniej – Agrounia.

⛔ Powodem odrzucenia sprawozdania jest podejrzenie pozyskiwania nielegalnych środków finansowych. W uchwale PKW stwierdziła, że brak odpowiedzi na kierowane do partii pytania skłania do przyjęcia domniemania, iż cały majątek Polski Praworządnej mógł pochodzić z niedozwolonych źródeł.

✅ Trudno nie pokusić się o komentarz, że Kołodziejczak z Tuskiem pasują do siebie perfekcyjnie. Wszak wątpliwe (mówiąc bardzo delikatnie) operacje finansowe to znak rozpoznawczy rządów tego ostatniego.

⛔ Samozwańczy obrońca rolników jest wizerunkowo skompromitowany do granic możliwości, ale teraz trzeba jeszcze bardzo dokładnie prześwietlić źródła jego finansowania. W normalnym państwie obecność w rządzie nie daje mandatu do praktyk, o które jest podejrzewany‼

Podajcie dalej‼


217 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj