KRZYSZTOF BOSAK – ŻYCZENIA DLA MAMY #shorts #shorts

KRZYSZTOF BOSAK – ŻYCZENIA DLA MAMY #shorts #shorts
#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm
#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Źródło: Polsat News

#KRZYSZTOF #BOSAK #ŻYCZENIA #DLA #MAMY #shorts #shorts

1. Farbowane lisy z Konfederacji targowickiej udają patriotów a potem głosują razem z PO,PSL, i innymi komuchami. Tylko PIS. Żadne Konfederacje, trzecie czwarte, czy piąte drogi. Żadnych PO, PSL, starych i nowych komuchów, 2050, 2080 i 3050!!! To jedna i ta sama banda kontra Polacy z PIS!!!!! W jedności siła!!! Razem z PIS!!!!

2. ❤ Panie Krzysztofie ❤ Zdrowia oraz Błogosławieństwa Bożego DLA Mamy Alicji❤❤❤ Kochamy Was SERDECZNIE ❤❤❤Kochana Mamo oraz Tato , Bóg Zapłać za Opiekę i Dobroć za Super Syna❤❤❤ Pozdrawiamy Was SERDECZNIE 🌺🍀 Z Śląska. Nasz Kochany Krzysztof na Prezydenta POLSKI ❤❤❤.