KRZYSZTOF BOSAK – ROLA POLITYKA W DEMOKRACJI JEST NIEZWYKLE TRUDNA #shorts #shorts

#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm
#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Gorąco zachęcam do obejrzenia całości.
Źródło: yt/Tomasz Samołyk

#KRZYSZTOF #BOSAK #ROLA #POLITYKA #DEMOKRACJI #JEST #NIEZWYKLE #TRUDNA #shorts #shorts

1. Dlaczego Konfa nie weszła w koalicję z PIS? Bo chciała, by PO przejęła władzę. To koń trojański Tuska. Konfederacja czy PO to jedno to samo zło. Byle tylko do koryta. Obie partie niszczą PIS, tylko różnią się w propagandzie. Dużo gada, ale nie ma żadnej siły parlamentarnej. Konfederacja chce znowu oszukać Polaków i rozbić prawicę. W wyborach do europarlamentu wygrać może tylko jeden, zwarty front a nie kilka kanapowych partyjek. Konfa to koń trojański lewactwa, dlatego Korwin tak chwali Putina a Braun dorabia Polakom gębę antysemityzmu.