KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE TOMASZA BUCZKA WYBORCOM NA PODKARPACIU Na Podka…

🇵🇱 KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE TOMASZA BUCZKA WYBORCOM NA PODKARPACIU‼

📢 Na Podkarpaciu, w okręgu 9, liderem listy Konfederacji w wyborach do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego jest 🇵🇱 Tomasz Buczek. Serdecznie polecam jego kandydaturę!

✅ Tomasz Buczek jest podkarpackim liderem Ruchu Narodowego, wieloletnim działaczem organizacji narodowych i katolickich oraz regionalnym liderem Konfederacji. Jest zaangażowany w protesty rolników.

✅ Atrybutem kampanii Tomasza Buczka jest traktor. Ma on zwracać uwagę mieszkańców Podkarpacia na dwie kwestie: polityki klimatycznej UE, która skutkuje rosnącymi kosztami prądu a w konsekwencji wzrostami kosztów usług, produkcji i życia oraz polityki UE wobec polskiego i europejskiego rolnictwa.

✅ Tomasz Buczek jest przedsiębiorcą budowlanym oraz świadczy usługi rolnicze. Mieszka w Kolbuszowej.

✅ Serdecznie polecam kandydaturę Tomasza Buczka na Podkarpaciu. Jestem przekonany, że dobrze będzie reprezentował region i Polskę na forum europejskim, a jego doświadczenie w zakresie rolnictwa będzie cenne dla Konfederacji w kontekście walki z szaloną polityką eurokratów!

#DrużynaBosaka

103 osób polubiło posta