KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE ROBERTA GRAJNEGO (NR 3) JAKO KANDYDATA NA EUROPOSŁA…

🇵🇱 KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE ROBERTA GRAJNEGO (NR 3) JAKO KANDYDATA NA EUROPOSŁA NA ŚLĄSKU‼

„📢 Moja rekomendacja wyborcza dla województwa śląskiego (okręg nr 11) to Robert Grajny – „trójka” na liście 🇵🇱 Konfederacji do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego!

✅ Mieszkańców woj. śląskiego zachęcam do zagłosowania Roberta Grajnego, jednego z liderów 🇵🇱 Ruchu Narodowego Jest to wieloletni i doświadczony działacz Ruchu Narodowego, który współtworzy nasze ugrupowanie od samych jego początków. Rozpoczynał on swą działalność polityczną w górnośląskich strukturach Ruchu Narodowego zajmując się współpracą ze środowiskami kresowymi i organizując liczne inicjatywy edukacyjno-społeczne z Polakami na Ukrainie. Był organizatorem struktur partyjnych na Podbeskidziu i Śląsku Cieszyńskim, a następnie zajął się rozbudową zagranicznych struktur naszej formacji. Obecnie Robert Grajny zasiada w Radzie Politycznej RN i pełni obowiązki Dyrektora Biura Współpracy Międzynarodowej RN.

✅ Studiował historię w Katowicach, a później geopolitykę i geostrategię. Zawodowo związany jest z branżą IT, pracując jako administrator systemów komputerowych. Płynnie posługuje się językami francuskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Jest doświadczony w reprezentowaniu Konfederacji na spotkaniach z europejskimi i amerykańskimi partnerami politycznymi oraz brał udział w zagranicznych kongresach stronnictw konserwatywnych.

✅ Uważam, że Konfederacja powinna wysłać do Parlamentu Europejskiego ludzi, którzy mają odpowiednie kompetencje do rzetelnej pracy na rzecz Polski w otoczeniu międzynarodowym. Jestem przekonany, że Robert Grajny nadaje się do tej funkcji, dlatego zachęcam do oddania na niego swojego głosu 9 czerwca i do przesłania tej rekomendacji swoim znajomym z województwa śląskiego!”

#DrużynaBosaka

30 osób polubiło posta