KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE MACIEJA PIOTROWSKIEGO (NR 3) JAKO KANDYDATA NA EURO…

🇵🇱 KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE MACIEJA PIOTROWSKIEGO (NR 3) JAKO KANDYDATA NA EUROPOSŁA Z DOLNEGO ŚLĄSKA I OPOLSZCZYZNY‼

📢 W okręgu 12 do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego, który łączy województwa dolnośląskie i opolskie, polecam oddać głos na Macieja Piotrowskiego, „trójkę” na liście 🇵🇱 Konfederacji.

✅ Maciej Piotrowski szefuje strukturom 🇵🇱 Ruchu Narodowego na Dolnym Śląsku, które stanowią jedną ze składowych partii Konfederacji. Z jej rekomendacji startował w wyborach do Sejmu w 2023 r. Ma bogate doświadczenie samorządowe: w roku 1998 czynnie uczestniczył w organizowaniu nowej jednostki samorządu terytorialnego jakim był Powiat Głogowski jako pierwszy Skarbnik Powiatu. Był to czas, kiedy lokalne społeczności przyzwyczajały się do nowego podziału administracyjnego. Start do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w 2024 r. i bardzo dobry wynik ponad 9 tys. głosów potwierdził, że jego praca rzecz społeczności lokalnej ma sens.

✅ Jego codzienna działalność to pomoc mieszkańcom – od pisania formalnych pism, przez interwencje w palących kwestiach, aż po składanie projektów interpelacji poselskich. Nie boi się wielkich wyzwań, a ostatnio zaangażował się w walkę z nielegalnymi wysypiskami śmieci na Dolnym Śląsku. Znany i rozpoznawany w środowisku rolniczym w swoim regionie, zaangażował się w protesty rolnicze, które na wiosnę 2024 r. „rozlały” się po całej Polsce.

✅ Maciej Piotrowski od ponad 20 lat zaangażowany w pracę społeczną na rzecz osób niepełnosprawnych. Zaowocowało to we wrześniu 2014 roku objęciem funkcji prezesa w fundacji wspierającej osoby ze spektrum autyzmu.

✅ Zawodowo prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego i pomaga przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów.

✅ Jestem przekonany, że Maciej Piotrowski jest dobrym kandydatem do Parlamentu Europejskiego. Zachęcam do oddania na niego głosu!

#DrużynaBosaka

18 osób polubiło posta