KRZYSZTOF BOSAK REKOMENDUJE KRYSTIANA KAMIŃSKIEGO JAKO KANDYDATA NA EUROPOSŁA Z OKRĘGU WARSZAWSKIEGO, POW. PODWARSZAWSKICH I ZAGRANICY‼

„📢 W Warszawie, powiatach podwarszawskich i wszystkim głosującym za granicą (okręg 4) z pełnym przekonaniem polecam kandydaturę lidera listy 🇵🇱 Konfederacji Krystiana Kamińskiego do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego.

✅ Krystiana Kamińskiego znam i współpracuje z nim już ponad 20 lat. Wspólną działalność społeczno-polityczną rozpoczęliśmy w czasie referendum akcesyjnego Polski do 🇪🇺 Unii Europejskiej. Już dwie dekady temu widzieliśmy zagrożenia płynące do naszego kraju z Brukseli. Dziś te zagrożenia jedynie się nasilają pod postacią Zielonego Ładu, Paktu Migracyjnego, prób odebrania nam prawa veta i możliwości płatności gotówką czy realnej groźby wprowadzenia euro, co doprowadzi do ubożenia Polaków.

✅ Krystian jest człowiekiem aktywnym, pracowitym, a zarazem godnym zaufania i doświadczonym. Przez 10 lat z sukcesem prowadził swoją firmę transportowo-logistyczną zatrudniającą ponad 100 osób. Jest szczęśliwym mężem i ojcem 2 dzieci. Do wszystkiego, co ma doszedł swoją ciężką pracą.

✅ Krystian Kamiński, co chcę szczególnie podkreślić, jest doskonale przygotowany do pełnienia funkcji europosła. Jest osobą znająca biegle angielski oraz niemiecki. Pomoże mu to godnie reprezentować Polskę w Brukseli i walczyć tam o nasze interesy. Co więcej, był posłem na Sejm IX kadencji, a w ramach obowiązków sejmowych zasiadał w Komisji Spraw Zagranicznych.

✅ 9 czerwca zagłosuję na Krystiana Kamińskiego – lidera listy 🇵🇱 Konfederacji obejmującej Warszawę, zagranicę oraz 8 powiatów podwarszawskich.”

#DrużynaBosaka

119 osób polubiło posta