KRZYSZTOF BOSAK – JESTEM PRZECIWNY MULTIKULTUROWEJ POLSCE #shorts #shorts

KRZYSZTOF BOSAK – JESTEM PRZECIWNY MULTIKULTUROWEJ POLSCE #shorts #shorts
#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm
#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Źródło: TVP Info

#KRZYSZTOF #BOSAK #JESTEM #PRZECIWNY #MULTIKULTUROWEJ #POLSCE #shorts #shorts

1. Jest prosty sposób na walkę z Unią. Niech Konfederacja zjednoczy się z prawicą, by odsunąć od władzy PO. To jest najważniejszy cel a nie pierdoły o wszystkim, tylko nie o tym. Resztę załatwi się potem. W jedności siła a nie każdy osobno. Ale Konfa tego nie zrobi, bo kolaboruje z PO.

2. Jak już chce się gdzieś emigrować to tak: znajomość języka, asymilacja, wykształcenie, zawód, chęć do pracy, niekaralność i legalnie i transparentnie przeprowadzona procedura. Jedynie w taki sposób powinna wyglądać emigracja do jakiegoś kraju.