Krzysztof Bosak i liderzy podlaskiej Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców o polskim rolnictwie

Wesprzyj nas! Przekaż darowiznę na stronie 👉
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#Konfederacja #Białystok #Rolnictwo
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Konfederacja, Konfederacja Wolność i Niepodległość, polityka, sejm, sejm na żywo, Białystok, rolnictwo, wybory samorządowe, konferencja prasowa, samorząd, wybory 2024

1. No można, by zagłosować na Konfederację i skończyć tak zwaną zieloną demokrację. Ale tak po prostu bez strajków ? Spokojnie żyć i bez zakazów jak w wolnym świecie produkować. A co z tamtymi? 100 obietnic w październiku złożyli w samorządowych pewno coś jeszcze na obiecują, to w sumie będzie ze 180 uśmiechniętych obietniczek.