Krzysztof Bosak i Krzysztof Mulawa w nagradzanej polskiej firmie!

Trasę samorządową rozpoczęliśmy od Siedlec . 🤍♥️ Przed spotkaniem otwartym wraz z kandydatem na prezydenta Siedlec Krzysztofem Mulawą odwiedziliśmy rodzinną firmę zajmującą się produkcją i sprzedażą wyrobów emaliowanych, ze zdobieniem klienta przy użyciu tradycyjnych metod praktykowanych od ponad 100 lat. Serdecznie dziękujemy, za przybycie na spotkanie, już wkrótce odwiedzimy kolejne miejscowości na naszej samorządowej trasie. Do zobaczenia!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#KonfederacjaBezpartyjni #Bosak #Mulawa
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Krzysztof Bosak i Krzysztof Mulawa w nagradzanej polskiej firmie!

1. Azz za serce lapie serio super patrzec jak posel co.ma.huju twoja firme piar :)) ehhh bosak myslalem a z reszta moj postulat zakaz podd kara 20lat pozbawienia wolności za szerzenje nie prawdy 🙂 firmai polityk hmm pewnie rodzina szwager ? Super przesylki waldek.obciagnij mu jeszcze na huj polityk promuje jakas firme nie dzialanosc harytatywna wniosek sam sie nasowa rodzina pierdolona