Krzysztof Bosak do Tuska: Exposé bez konkretów! Będziemy dla was twardą opozycją!

To trzeba zobaczyć❗Wicemarszałek Krzysztof Bosak doskonałym wystąpieniem rozłożył na łopatki miałkie exposé Donalda Tuska! 12 minut merytorycznej wypowiedzi w obronie polskiej suwerenności, wolności gospodarczej i tradycyjnych wartości!
✅ Chcemy Polski normalnej, a pańskie expose, które krytykujemy, było skupione na sekciarskim sporze PiS-u i Platformy, a nie na planie dobrego rządzenia!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#Konfederacja #KrzysztofBosak #DonaldTusk
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Krzysztof Bosak do Donalda Tuska: Będziemy dla was twardą opozycją!