KRZYSZTOF BOSAK – CO DOBREGO DAJE NAM UNIA EUROPEJSKA? #shorts #shorts

KRZYSZTOF BOSAK – CO DOBREGO DAJE NAM UNIA EUROPEJSKA? #shorts #shorts
#shortsyoutube #konfederacja #konfederacja2023 #grzegorzbraun #konfederacjakoronypolskiej #krzysztofbosak #nowanadzieja #ruchnarodowy #sławomirmentzen #politics #polityka #radiozet #rmffm
#superexpress #wybory2023 #sejmrp #sejm

Źródło: TVP Info

#KRZYSZTOF #BOSAK #DOBREGO #DAJE #NAM #UNIA #EUROPEJSKA #shorts #shorts

1. Ja uważam 👀?!

Te kraje które przed unia korzystały z polityki zagranicznej Zachodniej (Holand , Scandinavia Plus ➕ Germany 🇩🇪 ???
    One nigdy 👎 nie lubiły polskiego narodu kraju i kultury.!

Ich polityka to są takie rezultaty od tej wojny i zużyli się sami przez swoją propagandę .!
    i myślą że kraj jak Polska 🇵🇱 musi się do nich podporządkować?????!!

…i ten poniżany polski naród jest odpowiedzialny za to co oni zrobili, robią i
    To wygląda jak kryminalna propaganda .

To jest moja opinia co jest w socjalnych mediach interesów do śledztwa!!🔬🔬

Staram się po polsku pisać.

2. UE to nie organizacja charytatywna; tylko frajer może myśleć, że Niemcy poświęcą swoje pieniądze żeby pomóc Polakom – których nie tak dawno chcieli wszystkich wymordować. UE najpierw zabiera nasze pieniądze, żeby następnie je oddać i udawać, że coś od niej dostajemy (jak społeczeństwo od rządu) – ale dostajemy tylko dofinansowania na konkretne projekty ograniczone w czasie oraz realizowane przez zagraniczne firmy. W praktyce, jak wyliczyli sami Niemcy, z każdego 1 euro dla Polski, 82 centy wracają z powrotem do Niemiec.