Krzysztof Bosak: „Chore wymogi polityki klimatycznej UE? Wyzwólmy się z myślenia, że my coś musimy, bo ktoś sobie coś wymyślił. My jesteśmy w swoim kraju, jesteśmy wolnymi ludźmi i tutaj powinny być zasady, które nam sprzyjają. Tak powinny być sprawy ustawione. Kto ma to ta ustawić? Naród, społeczeństwo rękami swoich reprezentantów.

Do czego doszło? To ma być Polska czy to jest kraj okupowany przez jakąś grupę wariatów?”

1. To się nazywa karma prawo przyczyny i skutku, ludzie mają to na co głosują…. Za mało dostali „po dupie” za czasu pandemii, jakby wystarczająco ich to zraziło by zagłosowali inaczej. Nie jest mi żal.

2. Bosak przestań ludziom robić wodę z mózgu,należymi do uni i jakby nie było do części wymagan musimy się dostosowac niestety nie jest to dobre.Poki jeszcze uczestniczymy w tym chorym związku to musimy dogadywać się a nie jak twierdzi pan,że nie musimy nic. Nic to pan nie musi u siebie na własnym podwórku.