KRYZYS PAŃSTWA! Co dalej z Kamińskim i Wąsikiem? [NA ŻYWO] Dobromir Sośnierz, Andrzej Rozenek

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Czwarte posiedzenie Sejmu X kadencji. Przewidziano głosowania, w tym sprawozdanie Komisji o uchwale Senatu w sprawie ustawy budżetowej na rok 2024, zmiany w składach osobowych komisji sejmowych oraz wybór składu osobowego komisji śledczej do spraw Pegasusa.
🟡 W „Raporcie Gońca” Dobromir Sośnierz i Andrzej Rozenek. Program poprowadzi Mikołaj Dowejko. Zapraszamy od 10:00
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#sejm #kamiński #wąsik #mariuszkamiński #szymonhołownia #hołownia #sejmrp #posiedzeniesejmu #obradysejmu

1. Co dalej z Kamińskim i gierkiem Wąsikiem..? Wsadzić ich gdzie ich miejsce.. Koniec tematu..