Krytykowali szalejącą inflację i zadłużanie Polski na potęgę, a teraz utrzymują PiS-owskie rozdawnictwo i wycofują się z obietnic obniżek podatków, jak kwota wolna 60 tys. zł i dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców!

Jak wiele musi się zmienić, żeby nie zmieniło się nic – kolejny rząd dalej będzie nakręcał proinflacyjne rozdawnictwo, a obniżki podatków i reformę systemu podatkowego zobaczymy tak, jak zobaczyliśmy słynną niegdyś obietnicę 3 x 15, która szybko wylądowała w koszu i stała się symbolem kłamliwej polityki PO.

Konfederacja jako jedyna partia w Sejmie od początku stanowczo sprzeciwia się wprowadzeniu 800+ i utrzymywaniu całego PiS-owskiego rozdawnictwa! Nasza wizja polskiej gospodarki jest jasna – proste i niskie podatki, wyższe zarobki, niższa inflacja, ograniczenie programów socjalnych i rozwój przedsiębiorczości!

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej