„Korwin znowu się pomylił”. Zgrzyt w Konfederacji. Kącki: traktuje politykę jako performance

Podobne

Udostępnij

🔔🔔🔔SUBSKRYBUJ🔔🔔🔔
#konfederacja #korwin #mentzen

Jaki los czeka Konfederację? Po zdecydowanie słabszych niż się spodziewano wynikach w wyborach Konfederacja wyciąga wnioski. Na pierwszy ogień poszedł Janusz Korwin-Mikke, który decyzją Sławomira Mentzena nie będzie już startował z list Konfederacji.

O słabym wyniku Konfederacji, przyszłości Korwina-Mikkego i wnioskach Mentzena opowiedział w programie „Newsroom” Marcin Kącki, dziennikarz i autor książki „Chłopcy. Idą po Polskę”.

–Tak by podpowiadała wieloletnia tradycja i determinacja – komentuje możliwość założenia nowej partii przez Korwina. Ekspert wskazał też na przyczyny porażki w wyborach. – Populizm nie wygrał, a Korwin znowu pomylił się co do sukcesora – podsumowuje Kącki. Dodaje, że Mentzen miał być „politycznie skuteczniejszy”.

W rozmowie z Pawłem Pawłowskim poruszył tematy wewnętrznych konfliktów w Konfederacji i aktualnej pozycji Mentzena. Obejrzyj program „Newsroom” i dowiedz się więcej.

Szczegółowe informacje na ten temat przeczytasz na stronie

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Ten dziwny gość sobie sam wymyśla korwin nigdy nie mówił takich prostych przykładów że jak źle się dzieje w okolicy to w inny imigrant A jak źle się dzieje w związku to winna kobieta Nigdy czegoś takiego nie mówił to jest wymysł takich pseudo dziennikarzy którzy żyją z wymyślania na temat korwina-mikke tfu takim pseudo dziennikarzom

  2. Sokrates już w IV wieku p.n.e. powiedział, że "Demokracja to system w którym hieny rządzą osłami" ale do dziennikarza Kąckiego to jeszcze nie dotarło………..Kto zna Kąckiego ? śmiało można powiedzieć -nikt. Kto zna Korwina -b.wielu………..Ludzie dzielą się na tych, którzy TWORZĄ FAKTY (np. Korwin), na tych którzy KOMENTUJĄ FAKTY (np. Kącki) i tych co OBSERWUJĄ FAKTY (np. Lud pracujący miast i wsi zamieszkujący między Odrą i Bugiem)………………….Jeśli miałbym wątpliwości czy słuchać dalej tego wywiadu (dojechałem do 6,40 min) to wiecie co przesądza sprawę, że to zakończę ?……….Ukraińska flaga na logo Wirtualnej Polski. Czekamy na nast. krok – doklejenie do loga flagi Izraela……………Jeśli chcecie mieć tak jak było (żadnych zmian) słuchajcie dalej Wirtualnej Polski

spot_img