Korwin WZYWA do BUNTU! „Trzeba OBALIĆ ten system! Pod ŚCIANĘ i…”

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Janusz Korwin-Mikke w dzisiejszym Raporcie Gońca opowiedział o tworzeniu swojego nowego ruchu politycznego, a także o sytuacji w Sejmie i wybraniu na wicemarszałka Krzysztofa Bosaka z Konfederacji. Korwin opowiedział też o układzie, który wg niego istnieje w Polsce po okrągłym stole, zaplanowanym przez generała PRL Czesława Kiszczaka. Korwin-Mikke wezwał do buntu wobec socjalistów i „reżimu”, który panuje w Polsce i w Europie, czyli np rządów PiS Kaczyńskiego, Platformy Obywatelskiej Tuska i Lewicy!
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#korwin #korwinmikke #polska

1. 3:16 ty cycu w kraciatej kamizelce, gdzie ty się kultury uczyłeś, u tw stokrotki? nie przerywa się gościowi i osobie starszej gdy ta nie dokończyła swojej wypowiedzi… jeśli chcesz zadać swoje pytanie to poczekaj gezecznie aż JKM zakończy swoją wypowiedź, co za chamstwo pojawiło się w redakcji Gońca, naprostujcie trochę tego niekulturalnego młodzika, proszę

2. Bzdury ten człowiek wygaduje trzeba tym emerytom którzy ciężko pracowali za grosze i emerytura groszowa pomóc.Jak Korwin całe życie siedzi w sejmie to jego emerytura bez ciężkiej pracy wysoka .Nic nie robił całe życie to może bzdury wygadywać.