Korwin u Jaruzelskiej: Sabotaż i tajne plany! Kto zawinił w kampanii?

Podobne

Udostępnij

✅ Janusz Korwin-Mikke u Jaruzelskiej: „Po namaszczeniu pana Mentzena oczy mi na wierzch wychodziły!”

Korwin u Jaruzelskiej: Sabotaż i tajne plany! Kto zawinił w kampanii?Źródło

4 KOMENTARZE

  1. Do powyższych kwestii wyszczególnionych przez: Artur Naumiak oraz Miłosz Przybyłek dodam jeszcze sprawę UE. Wipler, Bosak i Sławomir Mentzen żeby przypodobać się ludowi, który jak powszechnie wiadomo jest w ponad 80% zwolennikiem UE próbowali uzasadniać, że bardzo dobrym jest w pozostawanie w tym eurokołchozie. No cóż, skoro tak czyli skoro zaprzecza się dwudziestokilkuletniej krytyce UE środowisk prawicowych no samemu strzela się do własnej bramki.

  2. Główne przyczyny porażki 1. Pivot w stronę centrum 2. Branie na listy spadów z PISu typu siarkowska 3. Tłumaczenie się jak uczniak z wypowiedzi jkm-a 4. Zatopienie w kampanii dwóch głównych tematów srandemia i wojna.5. Odcinanie się od głównych postulatów cit PIT ZUS i tak dalej 6 najmniej istotne: wypowiedzi o jakiś psach i wypowiedzi jkma. . A wcześniej błędy to zakładanie szmat na mordy przypinanie sobie Flag ukraińskich itd. Jak sobie tak wszystko podliczę to wychodzi mi że głównie za to wszystko odpowiedzialny jest Ruch Narodowy. .. Krótko mówiąc imo to Ruch Narodowy starał się przekonać wszystkich że Konfederacja jest taka sama jak inne partie No i przekonał

  3. To fakt. Mentzen odchodzi od podstawowego programu prawicy. Po 1 – podatek dochodowy, czyli największa zmora, niemoralny wynalazek socjalistów. To był sztandar prawicy, aby go zlikwidować, a teraz przychodzi Mentzen i będzie upraszczał… Tak samo podejście do ue, dobrowolny zus tylko dla przedsiębiorców itd. W tym tempie, to za kilka lat Mentzen pójdzie w paradzie równości.

spot_img