KORUPCJA ZŻERA UNIĘ EUROPEJSKĄ – ONI BĘDĄ NAS UCZYĆ PRAWORZĄDNOŚCI Ideologicz…

Podobne

Udostępnij


🛑 KORUPCJA ZŻERA 🇪🇺UNIĘ EUROPEJSKĄ – ONI BĘDĄ NAS UCZYĆ PRAWORZĄDNOŚCI❓

🛑 Ideologiczni potomkowie Marksa i Spinellego z UE, choć deklarują wiarę w socjalizm/komunizm, to jednak okazują się bardzo łasi na pieniądze. Rok temu Europę obiegły głośne informacje o zmasowanych nalotach policji na niektórych europosłów podejrzanych o niecne praktyki. Co ciekawe, europosłowie aresztowani w tych nalotach mieli bardzo skrupulatną dokumentację wszystkich potencjalnych przekrętów zachodzących w sercu Unii. Dzięki temu niedawne przecieki pokazują jeszcze dobitniej, jak zdegenerowana jest to organizacja.

🛑 Media donoszą, że według przecieków korupcja sięga najwyższych sfer unijnej polityki, co zresztą nie jest żadną niespodzianką, biorąc pod uwagę „aferę SMSową” pani von der Leyen. Kobieta negocjowała wielomiliardowe kontrakty na szczepionki z szefem Pfizera przez SMSki, w tle zniknęły gdzieś gigantyczne sumy, a cena szczepionek była zadziwiająco wysoka… no i nic jej się z tego tytułu nie stało.

🛑 W całej sprawie znamienne jest, że łapówki miały pochodzić m.in. od bliskowschodnich potęg politycznych, w tym z Kataru. Jeśli pamiętacie ostatnie mistrzostwa w Katarze, to być może spotkaliście się też z informacją o próbach niedopuszczenia do tego, by UE potępiła łamanie praw człowieka w tym kraju. Innymi słowy, rzekomo najwyższe wartości UE są do kupienia, jak wszystko inne. Mówimy o tym od zawsze, a kolejne dowody ciągle to potwierdzają.

🇵🇱 W kontekście Polski trzeba zapytać: jaką mamy pewność, że klimatyczna polityka i antypolskie, antyrolnicze przepisy nie są również forsowane z powodu ogromnych łapówek❓ Jaką mamy pewność, że Ukraina nie „posmarowała” odpowiednio na górze unijnych władz, by otrzymać zniesienie zezwoleń na wjazd do UE przez Polskę❓To pytanie retoryczne.

Podajcie dalej‼


782 osób polubiło posta

Źródło

spot_img