Korona M艂odych: Dzieci nienarodzone to DZIECI nienarodzone, a nie przypadkowy z…

Udost臋pnij

馃敺 Korona M艂odych: Dzieci nienarodzone to DZIECI nienarodzone, a nie przypadkowy zlepek kom贸rek. Aborcja to zab贸jstwo, a nie magiczna sztuczka powoduj膮ca znikni臋cie p艂odu.

Organizacje typu „aborcyjny dream team” to organizacje przest臋pcze, a 偶ycie cz艂owieka zaczyna si臋 w momencie pocz臋cia, a nie po up艂ywie okre艣lonego, wygodnego dla lewak贸w czasu.

Je艣li chcecie pozna膰 krwaw膮 histori臋 tej bestialskiej praktyki, polecamy film Pos艂a Grzegorz Braun pt. „Eugenika – w imi臋 post臋pu”.

– – – –

Zach臋camy do wst臋powania do naszej m艂odzie偶贸wki Korony M艂odych wszystkich w wieku 13-26 lat. Wi臋cej informacji pod linkiem udost臋pnionym w komentarzu! 馃檪

#Jeste艣myProLife #NieDlaAborcji
#AborcjaToZabijanie #KoronaM艂odych
#KonfederacjaKoronyPolskiej #Korona

殴r贸d艂o

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem