Konrad Berkowicz: Władysław Kosiniak-Kamysz zataja fakt o aresztowaniu dwóch żołnierzy, zataja fakt, że jeden z żołnierzy jest w stanie śmierci klinicznej. Potem jak ostatni tchórz ucieka z konferencji prasowej. To jest Minister Obrony? To tchórz, tygrysek, który okazał się niewypałem. Do dymisji.

1. No i co z tego, został zdymisjonowany, czy inne bzdety, nic podobnego, dalej ministruje i ma w dużym poważaniu co myślimy, wybory nie wiadomo kiedy, a jakby były przyśpieszone to i tak znowu będą cuda nad urną wyborczą. są tylko dwa wyjścia by to zmienić, jedno demokratyczne, zmiana ordynacji na jednomandatową, oraz niedemokratyczne, innej drogi nie ma.

2. Droga Konfederacjo pamiętaj, ze w parlamencie europejskim nikt nie dybie na polskie interesy. Natomiast trzeba się umieć konstruktywnie współpracować i dogadać w sprawach wspólnych oraz rozwiązywać problemy jeśli występuje konflikt interesów, co jest normalne w tak złożonej organizacji. A do tego jak widzę Konfederacja nie wykazuje kompetencji, nie tylko lingwistycznych 😎. Nie wystarczy pić piwo, bić pianę, walić butem w mównice, czy latać z gaśnicą 😎