Konrad Berkowicz: PSL i PL2050 to formacje, które w czasie kampanii potrafią cał…

Podobne

Udostępnij


Konrad Berkowicz: PSL i PL2050 to formacje, które w czasie kampanii potrafią całkowicie zmienić swoje poglądy tylko po to, aby później realizować swoje ukryte cele. Są jak ten koń trojański, który w świecie medialnym ma się świetnie – kłamie i zmienia zdanie.

Jeszcze niedawno wszyscy popierali Zielony Ład. Wszyscy dążyli do zielonej transformacji. Wszyscy przepychali się w miłości do UE. Teraz zaczęli być przeciwko. Dlaczego? Bo zobaczyli, że to NIE OPŁACA się politycznie. Zobaczyli, że nastroje społeczne są inne, więc w zwartym szyku zaczęli ćwierkać z innego klucza.

Jak jest jednak w praktyce? Wyjaśniam. ⬇️

Władysław Kosiniak-Kamysz, czyli jeden z liderów Trzeciej Drogi, chciał i dążył w polskim Sejmie do tego, aby WPISAĆ nasze członkostwo w UE do polskiej konstytucji. Rozumiecie co to oznacza? Chciał zrobić to, co zrobili polscy komuniści, wpisując do konstytucji PRL przyjaźń z ZSRR. Chciał nas całkowicie uzależnić od organizacji, na którą (po udanej nowelizacji Traktatu Lizbońskiego), nie będziemy mieli wpływu.

Mało? No to drugi przykład, mocniejszy. ⬇️

Z Trzeciej Drogi startuje na pierwszej pozycji, w okręgu biorącym, wieloletnia europosłanka o szerokich znajomościach i wielkich wpływach – Róża Gräfin von Thun und Hohenstein. Kim jest kobieta, która głosowała za dyrektywą wywłaszczeniową, za Zielonym Ładem i nowelizacją Traktatu Lizbońskiego? Otóż ta pani jest członkiem dwóch ważnych grup w PE:

⛔️Pierwsza grupa to „Renew Europe”, która dąży do zielonej transformacji, likwidacji energii węglowej, likwidacji samochodów spalinowych i przemysłu ciężkiego. Grupa ta może się poszczycić sukcesami w zachodniej Europie – bo tam właśnie wywalczyła ograniczenia i ciężkie podatki dla samochodów spalinowych. I to samo chce zrobić w Polsce!

⛔️Tutaj robi się niebezpiecznie, bo druga grupa, to „Spinelli Group”, czyli grupa, która nosi imię jednego z ojców dzisiejszej UE, autora „Manifestu z Ventotene” – Altiero Spinelliego. Otóż Altiero Spinelli był KOMUNISTĄ, który został WYRZUCONY z partii komunistycznej Włoch za zbyt radykalne (powtarzam: ZBYT RADYKALNE) poglądy. Grupa ta ma jeden cel – zlikwidować państwa narodowe i doprowadzić do utworzenia jednego państwa europejskiego na wzór ZSRR.

PRZYPOMINAM:
Ta kobieta ma JEDYNKĘ z Trzeciej Drogi do PE, czyli formacji, która magicznie ostatnio w mediach – w mowie i deklaracjach – sprzeciwia się unijnym pomysłom.

To są ludzie niebezpieczni, których trzeba odciągać od rządów, bo jeśli nie, to nie obejrzymy się nawet, a ponownie STRACIMY niepodległość i staniemy się częścią państwa o nazwie Unia Europejska. Nie możemy na to pozwolić!Źródło

4 KOMENTARZE

spot_img