Koniec Zachłannej Prawicy? Jakub Bierzyński, Tomasz Sekielski

Podobne

Udostępnij

Koniec Zachłannej Prawicy? Jakub Bierzyński, Tomasz Sekielski
👉 Wesprzyj nas na:

💳 Wpłaty bezpośrednie: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002 – Kombinat Medialny Sp. z o.o., tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny, Kod SWIFT Pekao SA: PKOPPLPW

💶 w Euro – PL91 1950 0001 2033 9004 5000 0003, Kod SWIFT Pekao SA: PKOPPLPW

💰

żródło

#Koniec #Zachłannej #Prawicy #Jakub #Bierzyński #Tomasz #Sekielski

38 KOMENTARZE

  1. Co to za argument "Mraz agentem Tuska", przecież to nawet gorzej. Tusk był bez immunitetu, był na talerzu, nic na niego nie mieli. Tu się okazuje, że miał własną agenturę, a oni byli na tyle nieporadni, że nic z tym nie zrobili. Wiedząc, że Tusk jest taki potężni jak dzieci dali się nagrać.

    Pchając takie absurdalne teorie, zwiększają w oczach wyborców potęgę Tuska i swoją nieudolność. Wciąż jednak biorąc pod uwagę, że jak dzieci dali się nagrać i tak nie ma to znaczenia.

  2. Panie Tomku! Proszę nam pomóc zrozumiec postawę Sz. Holowni. Przed wyborami do Sejmu T. Piątek ujawnil jego dziwne powiazania,a E. Michalik nazwala go koniem trojanskim PiSu. Kiedy zostal marszalkiem blyskawicznie zdobyl nasza sympatię. Jednak od jakiegoś czasu stroszy piórka i oslabia siłę Koalicji 15.X. Dzisiaj skupiamy uwage na ziobrystach,komisjach sejmowych,ale mysimy spojrzec w przyszłość i bronic jednosci koalicyjnej majac pewność,ze koalicjanci sa ok.

  3. Pis to Kościół a Kościół to Pis. Bez Kościoła nigdy nie powstałby Pis i cała ta złodziejska banda. Nie Pis jest niebezpieczny, tylko sam Kościół, wielowiekowy system totalitarny, w naszym społeczeństwie bardzo głęboko osadzony w każdym aspekcie życia społecznego.

spot_img