„Koniec czasu”. Konfederacja przyniosła TORT dla Tuska

17 zrealizowanych obietnic (w tym kilka jeszcze w zaawansowanej fazie), kolejne 15 częściowo zrealizowanych i 68 wciąż czekających na przyspieszone działania rządu Donalda Tuska. Tak wygląda licznik 100 konkretów Koalicji Obywatelskiej oraz Donalda Tuska po 100 dniach istnienia gabinetu.

Trzy największe sukcesy: finansowane z budżetu państwa in vitro, odblokowanie środków z Krajowego Planu Odbudowy i zamrożenie cen gazu.

Trzy największe braki: nieruszony temat kwoty wolnej od podatku, dopuszczeie przerywania ciąży do 12. tygodnia oraz zmiany w KRS i rozdzielenie stanowisk Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości. W sumie jednak zadań do zrobienia na kolejne miesiące rządzenia jest dużo więcej. Jak wynika z analizy Wirtualnej Polski, 17 obietnic zostało zrealizowanych, kolejne 15 jest na ścieżce do realizacji, ale 68 wymaga o wiele więcej.
#tusk #sejm #polityka

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews