„Koniec czasu”. Konfederacja przyniosła TORT dla Tuska

Podobne

Udostępnij

17 zrealizowanych obietnic (w tym kilka jeszcze w zaawansowanej fazie), kolejne 15 częściowo zrealizowanych i 68 wciąż czekających na przyspieszone działania rządu Donalda Tuska. Tak wygląda licznik 100 konkretów Koalicji Obywatelskiej oraz Donalda Tuska po 100 dniach istnienia gabinetu.

Trzy największe sukcesy: finansowane z budżetu państwa in vitro, odblokowanie środków z Krajowego Planu Odbudowy i zamrożenie cen gazu.

Trzy największe braki: nieruszony temat kwoty wolnej od podatku, dopuszczeie przerywania ciąży do 12. tygodnia oraz zmiany w KRS i rozdzielenie stanowisk Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości. W sumie jednak zadań do zrobienia na kolejne miesiące rządzenia jest dużo więcej. Jak wynika z analizy Wirtualnej Polski, 17 obietnic zostało zrealizowanych, kolejne 15 jest na ścieżce do realizacji, ale 68 wymaga o wiele więcej.
#tusk #sejm #polityka

🔔🔔🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔🔔🔔
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska: @wp-pl
🔶🔶🔶 Kanał Wirtualna Polska News: @WirtualnaPolskaNews
🔶🔶🔶 Kanał Didaskalia: @didaskaliaWP
🔶🔶🔶 Kanał Pomysł na Dom: @pomyslnadom
🔶🔶🔶 Kanał Pudelek: @pudelektv
🔶🔶🔶 Kanał Telewizja WP: @telewizjawp6950
🔶🔶🔶 Kanał Klatka po klatce: @klatka.po.klatce
🔶🔶🔶 Kanał Sportowe Fakty: @WPSportoweFaktyYT
🔶🔶🔶 Kanał Vibez: @vibezPL-hv3wp
🔶🔶🔶
🔶🔶🔶
🔶🔶🔶

żródło

4 KOMENTARZE

  1. Konfederacja niech się zajmie sama sobą. Krytykować wszystkich jest łatwo. A sami nic nie robicie. Szczujecie tak, jak zawsze robił PiS! Rząd Premiera Tuska zrobił dużo, mimo że ciągle wszyscy klada mu kłody pod nogi: Wy, kabaret pisiorow i wetujacy pisowski rezydent. Mamy świetnego, mądrego premiera! 👏👏👏👏❤️❤️❤️

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj