Konferencja prasowa Opolskich struktur Konfederacji ws. afery migracyjno-wizowej! SPRZĄTAMY PO PIS! Tylko Konfederacja jest wiarygodnym środowiskiem politycznym, który uszczelni granice i wprowadzi rozsądną,Wyświetl więcej optymalną politykę migracyjną. Okazuje się, że dotychczasowe nasze działania dowodzą temu, że jesteśmy jedynym środowiskiem politycznym, które już od wielu miesięcy alarmowało o niepokojącym wzroście przybyszów, na przykład z państw muzułmańskich. Poseł Krystian Kamiński w lutym tego roku alarmował o tym zjawisku z mównicy Sejmowej. 👉Zapraszam na stronę Konfederacja.pl, by dowiedzieć się więcej o naszym programie.

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej