KONFEDERACJA Z WAŻNYMI INFORMACJAMI DLA POLAKÓW

#sejm #sejmrp #sławomir #konfederacja #mentzen #nowanadzieja #bosak #polityka #platformaobywatelska #prawoisprawiedliwość #lewica

ŻRÓDŁO –

1. zakaz przemieszczania się, ??, może jeszcze zabiorą dowody osobisty i paszporty, i, będzie jak w ZSRR po wojnie, tam dokumenty były u przewodniczącego kołchozu , i taki kołchożnik mógł dostac do ręki dowód osobisty raz do roku, aby móc pojechać do miasta. Skandal, DEMOKRACJA, sobie ,,wadza,, też ustawi ,,kamienie milowe,,??

2. Nam, rozumnym i inteligentnym polakom, mającym umiejętności zarabiania pieniędzy uczciwa pracą Polska jest do niczego nie potrzebna., my sobie damy radę, Polska jest potrzebna warcholstwu elit i pomniejszym inteligentom, bo oni bez tej krainy zdechną z głodu, Polska jest potrzebna nieudacznikom którzy boja się puścić matczynej kiecki, i wyjść poza opłotki swojej świadomości. Dla mnie możecie się pozabijać, szkoda mi tylko tradycji w której wyrosłem.