Konfederacja wspiera zwyk艂ych ludzi w walce ze skorumpowanymi politykami W Byt…

Udost臋pnij

Konfederacja wspiera zwyk艂ych ludzi w walce ze skorumpowanymi politykami 馃挭馃嚨馃嚤

W Bytomiu odby艂a si臋 konferencja prasowa Konfederacji w sprawie referendum o odwo艂anie prezydenta Wo艂osza鈥硷笍

鉁 Dodatkowo trwa zbi贸rka podpis贸w nad referendum o odwo艂anie prezydenta Wo艂osza, wybranego z poparcia Koalicji Obywatelskiej.

W ocenie mieszka艅cow odpowiada on za:
1锔忊儯 Finansow膮 katastrof臋 Bytomia. Mimo sta艂ego podnoszenia podatk贸w i op艂at lokalnych – ostatnie dwa bud偶ety naszego miasta mia艂y najwi臋kszy deficyt po 1989 roku.
2锔忊儯 Zakorkowanie miasta przez nieumiej臋tne planowanie remont贸w ulic.
3锔忊儯 Zaniedbania w zakresie oczyszczania miasta i niepotrzebn膮 wycink臋 drzew.

65 os贸b polubi艂o posta

殴r贸d艂o

1. Popieram i 偶膮dam aby opozycja wyrzek艂a sie korupcji 偶e 偶e nie b臋dzie tuczy艂a swoich wychudzonych kot贸w a je艣li kto艣 bedzie mia艂 lepkie 艂apy to natychmiast zostanie usuni臋ty z zycia politycznego. Ostatnie pytanie dotyczy ostatniej obietnicy , o kt贸rej co艣 przycich艂o 馃え co z rozliczeniem pisowskich afer?