Konfederacja wspiera Strajk Przewoźników!

Podobne

Udostępnij

Rząd faworyzuje obce firmy, polscy transportowcy protestują. Staliśmy się republiką bananową.
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak

#Konfederacja #StrajkPrzewoźników #Ukraina
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Konfederacja wspiera Strajk Przewoźników!

żródło

20 KOMENTARZE

  1. Zapytajcie protestująch na kogo głosowali, to samo górnicy, rolnicy. Głosują na tych, którzy ich gnębią i wyzyskują. Tyle w temacie. Konfederacja zdobyła najmniej głosów bo… jeden jedyny JKM ma jakieś tam poglądy. Nie żałuję nikogo niech toną za swoją głupotę. Nawet Lewica ma więcej do gadania niż Konfa.

  2. Ja w Polsce nie chcę ukrow i islamustów….Ja chcę.normalnych Polaków propolskich….Nasi dziadkowie którzy budowali Polskę /i nikt im nie pomagał/ przewracają suę w grobie co ten pis i po zrobiło z Polakami w Pilsce.Wpyścili obcokrajowcóe,ukrów .. i rządzą się jak kury ba grzędxie…Do hasnej cholery do kogo Polska należy!!! Na pohybel z takimi rządami ,ba pohybel!!!

  3. Zamknoc im granicę gdzie ten rząd czyszczą budżet państwa sponsoringiem Ukraińców ciągną auta takie po 50 tys na lawetach co to ciula jest Duda i reszta rozdaje darmoche na Ukrainę rozpiepszaja drogi i resztę rząd nie robi nic tylko myślą o korycie jedni i drudzy wstyd Brawo konfederacja

spot_img