Konfederacja w obronie polskiego transportu!

Podobne

Udostępnij


Konfederacja w obronie polskiego transportu!Źródło

1 KOMENTARZ

 1. Wszystko co wyszło spod DŁUTA Romana Giertycha znanego bardziej jako ,, KOŃ ”narodowca, ideowca, polityka a obecnie ,, PAPUGI ” LEWEJ strony BARYKADY jest skażone : zaprzaństwem, zdradą, chciwością, łgarstwem i antypolską postawą.
  Krzysiu Jajko Bosak który w czasie hucpy ogólnoświatowej w minionych latach która miała na celu na ,, podwórku ” polskim grabież majętności i wolności Polaków twierdził, że do ,, MASECZEK ” – ( symbolu zniewolenia i podtrzymania medialnej narracji ) – można się ,, PRZYZWYCZAIĆ ”.
  ,, Maseczek ” które generalnie BLOKUJĄ naturalne procesy życiowe człowieka odpowiedzialne za jego zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie w naturalnym środowisku. Wprowadzenie przez polskojęzyczną 3RP w latach 2020 – 2022 polityki przymuszania Polaków do ,, podduszania” i cały aparat represji i pozbawienie Polaków ich konstytucyjnego prawa do równego i powszechnego dostępu do opieki zdrowotnej jest GWAŁTEM na zdrowiu i życiu narodu polskiego i ta przestępcza działalność 3RP wciąż czeka na rozliczenie i sprawiedliwy osąd.
  Z takim WOLNOŚCIOWCEM- NARODOWCEM jak Krzysiu Jajko Bosak to,, po drodze ” może mieć jedynie najjaśniejsza eminecja NAMIESTNIK 3RP Jarek co ma,, mały pistolet ” o którym mówił w dawnych czasach innej najjaśnejszej eminecji w ubiegłych latach 3RP Donaldowi Tuskowi.
  Namiestnik Jarosław mógłby na przykład w przyszłości Krzysia Jajko Bosaka który ma tą najistotniejszą CECHĘ w polityce że potrafi się ,, PRZYZWYCZAIĆ ” użyć do sprzątania kuwety legendarnego kota ALIKA i Krzysiu mógłby to robić w szmatce na facjacie bo dla niego to chleb powszedni a wiadomo że za wykonaną pracę dla PREZESA znalazło by się i jakieś ministerstwo w którym WARSZTAT Krzysia byłby w pełni wykorzystany a że nie są to wstrętne insynuacje i szepty słyszane jedynie na ulicach polskich miast, niech świadczą słowa partyjnego i ideologicznego kolegi Krzysia niejakiego prezesa Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego. Robert Winnicki niedalej jak miesiąc temu oświadczył że koalicja z PiS w nieodległej przyszłości jest realna. Oczywiście dla dobra Narodu…
  Swoją drogą po poczynaniach innej ,, gwiazdy” wywodzącej się z tej samej STAJNI ogierów przygotowywanych od lat by móc ciągnąć Polskę ku,, chwale i wielkości ” niejakiego Roberta Bąkiewicza który,, sprzedał się” za garść szekli i upartyjnił oddolną inicjatywę Polaków jakim był Marsz Niepodległości głosy słyszane na ulicach polskich miast 🙂 nie są jedynie fikcją literacką i bełkotem pijanego proletariatu a ,, GŁOSEM ” Polek i Polaków. GŁOSEM – ,, szeptanym” gdyż w Polsce w roku AD. 2023 rządzonej przez żydo-bolszewie 3RP można trafić do LOCHÓW za ,, SŁOWO”…

  W przyszłości stawianie na ZNACZONE KARTY przyniesie jedynie wygraną TYM którzy te karty znaczą…
  Chwała wielkiej narodowej Polsce 🇵🇱❤️🇵🇱 Polsce gdzie Polak będzie w Polsce gospodarzem i właścicielem na własnej polskiej ziemi.
  ŚWP…

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj