Konfederacja w Ministerstwie Zdrowia (interwencja)

Interwencja poselska Konfederacji w Ministerstwie Zdrowia ws. traktatów WHO! Urzędnicy łamali prawo i nie chcieli wpuścić do środka naszych posłów!
Nasi posłowie Konrad Berkowicz, Grzegorz Płaczek i Włodzimierz Skalik wzięli sprawy w swoje ręce, bo WHO chce ograniczyć naszą suwerenność w kwestii decydowania o polityce zdrowotnej, a nasz rząd nie informuje o tym obywateli. Co urzędnicy Ministerstwa Zdrowia mają do ukrycia? Od początku utrudniali nam wejście do resortu, robili co mogli, by uniemożliwić nam dotarcie do dokumentów i na miejscu musiała pojawić się policja, by przywołać urzędników do porządku!
Niebawem przedstawimy wnioski z interwencji i złożone pisma. Domagamy się ujawnienia projektu stanowiska polskiej strony, zanim zostanie przekazane do WHO!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @KonradBerkowicz @ToSieSamoKomentuje

#Konfederacja #WHO #MinisterstwoZdrowia
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Konfederacja w Ministerstwie Zdrowia (interwencja)