Konfederacja: Ukraińcy grożą strajkującym na granicy przewoźnikom i rolnikom!

Konfederacja: Ukraińcy grożą strajkującym na granicy przewoźnikom i rolnikom!

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. Śmieszno – groteskowa partyjka pt. Konfederacja zanotowała wzrost wyborczy o 7 poslów za 40 lat będzie ich miała około 70 , se Państwo wyobrażają jak bedom stoliki wywracać, ale na swich imprezach jak Pan Bosak z Panem Mentzenem bedom łoberki tańcować, ale dalej nie idą w żadną koalicje – Szczęść Boże.

2. Populizm kręci kretynów. To się nigdy nie zmieni. W każdym społeczeństwie funkcjonują duże grupy ludzi które dają się zmanipulować prostymi hasłami bazującymi na lęku przed "obcymi". Komu w tym wypadku zależy na napuszczeniu jednych na drugich? To chyba jasne. Kto z tym nic nie robi? To chyba też jasne.

3. ???? tego teższczochy się boją /// drogi ekspresowe (  muszą  dać  miejsce dla  lokalnych małych biznesów'' dla  regionalnej kuchni '' dla  regionalnego rzemiosła'' kultury  i  sztuki  itp  .. dla  podróżnych  okazja by zapoznać się z bogactwem i różnorodnością Regionów i zajrzenia głębiej '' szansa na nowe kontakty kulturalne, gospodarcze itp. Międzynarodowe kołchozy będą wciskać towary międzynarodowych kołchozów- a to nie jest prawdziwa Polska…….. w Hiszpanii takie  zlekceważenie potrzeby zarobiania na życie przez  lokalną społeczność  skończyło się biedą i wyludnieniem. Nawet w tv mają o tym cykliczny program ''pusta Hiszpania''