Konfederacja to nadzieja na inną politykę, niż ta którą oglądamy w wykonaniu PiS, Lewicy, PSLu czy Platformy.

My nie jesteśmy produktem marketingowym, my jesteśmy ludźmi z krwi i kości. Jesteśmy poza układami, tak widocznymi na Pomorzu.

Jesteśmy stopą wstawioną w drzwi domykającego się systemu, w którym obywatel miał nie mieć już wyboru.

15 października zagłosuj na Konfederację.

NASZ PROGRAM
➡️likwidacja 15 podatków, która doprowadzi do obniżenia cen paliwa, prądu i żywności, pozostałe podatki proste i niskie,
➡️sprzeciw wobec masowej imigracji i świadczeń socjalnych dla imigrantów,
➡️ochrona płatności gotówką i polską złotówką chroniona Konstytucją,
➡️nie dla zakazu samochodów spalinowych,
➡️mieszkania i domy tańsze o 30%,
➡️obrona polskiego rolnictwa przed nieuczciwą konkurencją zza wschodniej granicy i pseudoekologiczną biurokracją Unii Europejskiej.
➡️ ZERO specjalnego socjalu dla wszystkich z paszportami ukraińskimi. Rząd PiS z pomocą innych partii pookragłostolowych stworzył specjalne ustawy, które rozciągają cały socjal dostępny dla Polaków nie tylko na uchodźców, ale na wszystkich z paszportem Ukrainy. Te przepisy trzeba uchylić. Pomoc TAK, przywileje NIE!

Czas na zmiany! Czas na Konfederację!

28 osób polubiło posta