Konfederacja: Stop ukrainizacji Polski

Podobne

Udostępnij

Konfederacja: Stop ukrainizacji Polski
Stop z utrzymywaniem drugiego narodu – bezradność władz polskich i bezczelność władz ukraińskich.
Grzegorz Braun
Konfederacja Korony Polskiej

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

20 KOMENTARZE

  1. jak oglądam codzienne wlogi z Lwowa, Dniepropietrowska i innych ich miast, to całkiem na luzie ludzie, 20-40 latkowie i -latki spacerują w rurkach czy leginsach, przesiadują w kawiarniach, piją obolony, jeśli ukrainizacja ma oznaczać, że też będę miał kasę na ogródki piwne od rana, to jestem za a nie na "stop"

  2. Naszym krajem rządzą marionetki. Nie ma jasności do czego zmierzają i jakie tego będą skutki. To że dziś nagle stal się ważniejszy interes narodowy to nie dowodzi ich szczerości. To może być na okres wyborów, nie mam do nich zaufania. Oni zaczynają mówić to co inni próbowali mówić albo myśleli dawno, ale ich nie dopuszczano do głosu.

  3. W 1611 roku polscy patrioci " Dobra robota Waszmościowie! Właśnie spaliliśmy moskwę!". Polski patriota z konfederacji dziś "Nie drażnijmy Putina, nie pomagajmy Ukrainie, boimy się wszystkiego, schowajmy się do szafy" Hahahahahhaha. Konfederacja to jakiś ruski żart hahahahha 🤣🤣🤣

  4. To Polska przyznała Ukraińcom wszystkie świadczenia więc to trzeba jasno podkreślić, w sumie jest to jasna lekcja dla Polaków, Polski gdzie każda decyzja musi być przemyślana można popatrzeć na Niemcy lub Węgry jak to robią. Wszystko powinno być przemyślane – trudno zostawić ludzi którzy przekraczają granicę bez pomocy samemu sobie można wyobrazić ląduje w kraju x z dzieckiem bez pieniędzy i co? Pomału wszyscy się uczą że Ukraina to oligarchia, pomieszana z interesami korporacji i reszta narodu żyjąca na skraju przetrwania że bez łapówki nic nie załatwisz, korupcja to norma. Dlatego teraz moim zdaniem wszystkie "decyzje" powinny być przemyślane i przedyskutowane publicznie. To samo z młodymi którzy uciekli bo nie chcą umierać za oligarchię i bataliony Dubaj, Monako czy Lazurowe Wybrzeże dlaczego Polska ma pomagać ich "wyłapywać".

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj