#Konfederacja stała się trzecią siłą w polskiej polityce i system polityczno-medialny III RP rzucił się na nas we wściekłym ataku! Boją się, że wywrócimy im stolik, przy którym wygodnie siedzą od ponad 30 lat i łupią obywateli jak chcą. Kampania wyborcza rozkręca się na dobre, potrzebujemy w tej walce Waszego wsparcia!
✅ Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, śledźcie i udostępniajcie nasze posty. Musimy przebijać się do jak największego grona ludzi i przełamywać propagandę systemowych partii! Idziemy po dwucyfrowy wynik w wyborach i #OddamyWamPolskę!

1. Nana czym polega prymitywny populizm Konfederacji ❓
    W poPISowskiej Polski nikt przez długie lata nie obniży podatków ‼️
    Wszyscy ‼️ którzy mówią o obniżeniu podatków świadomie lub nieświadomie wprowadzają nas wszystkich w błąd ‼️
    Świadomie bo chcą zbudować kapitał polityczny w nadchodzących wyborach ‼️