Konfederacja: Rynek aptek zagrożony!

Podobne

Udostępnij

Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:

Konfederacja: Rynek aptek zagrożony!
Krzysztof Bosak
Przemysław Wipler

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

7 KOMENTARZE

  1. "Konfederacja tak jak PiS albo nawet gorzej uprawia politykę hien i szakali wobec Ukrainy. Konfa jest wrogiem kobiet (ktore chce karać wiezieniem za poronienia) i dzieci ,które wg. Mentzena nalezy bić. Program Mentzena : Polska bez Żydow, LGBT , bez przynależności do UE to powielanie standardów Putina. Putin tak samo jak Konfederacja jest przeciwny konwencji przemocowej wobec kobiet ,za czym głosowali Bosak, Braun ,Winnicki i reszta konfederatów w Sejmie. Kato faszystowskie nastroje konfederatów to droga wprowadzenia w Polsce putinowskich metod rzadzenia. Bajki o zniesieniu podatków, ZUSu i inne brednie Metzena sa tak GLUPIE I NIEREALNE, że bajka o kopciuszku wydaje się bardziej logiczna niż program KONFEDERACJI."

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj