Konfederacja: Regulacyjny amok – rząd PiS chce pozamykać gabinety logopedów, dietetyków, masażystów!

Oceń posłów:

#polityka #polskapolityka #Sejm

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

1. konfederacja wyprowadzi Polskę z Unii i wprowadzi państwo wyznaniowe. Posłuchajcie se Bosaka i jego żony z ordo iuris: oni wcale nie chcą niskich podatków. Konfiarze powtarzają rosyjską propagandę, są za legalizacją znęcania się nad członkami rodziny, segregacją rasową, straszą żydami kradnącymi polską ziemię a podpisali manifest "zawierzenia Polski Chrystusowi i Maryi" czyli martwym żydom.

Jeżeli ktokolwiek na nich zagłosuje i ci ruscy szpiedzy dojdą do władzy, to nie będzie niskich podatków ani wolności gospodarczej. Będzie regres ewolucyjny i wykop z Unii. A wtedy ani dobrej pracy w Polsce nie znajdziesz, bo nie będzie rozwoju ekonomicznego, ani nie będzie żadnych korporacji, zamówień bez cła z zagranicy, chęci zatrudnienia Polaków bez wizy, rynku na produkty rolne, emigrantek na żony, które nie będą wcale walić drzwiami i oknami do biednego państwa bez perspektyw, obok wojny, które nie jest w UE. I jeszcze więcej młodych Polek ucieknie i tego zacofanego fanatyzmu.

Głosując na konfederację sam niszczysz sobie przyszłość.