Konfederacja: Przyszła koalicja uderza w wolność słowa!

Podobne

Udostępnij

Konfederacja: Przyszła koalicja uderza w wolność słowa!

Polub, skomentuj, udostępnij! Pomóż nam docierać z informacjami do innych!

#polityka #polskapolityka #Sejm
Zachęcam do testowania aplikacji videoparlament:
Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Subskrybuj nasz kanał i wejdź na – w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

Dołącz do nas także tutaj:
FB:

Źródła większości materiałów wideo:
System Informacyjny Sejmu: sejm.gov.pl
System Informacyjny Senatu: senat.gov.pl
oraz publikacje osób publicznych.

Na kanale zdajemy sprawozdanie z aktywności polityków wszystkich opcji politycznych w celach dokumentalnych. Publikacja filmu nie oznacza więc, że popieramy czy jesteśmy przeciwni prezentowanemu stanowisku. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy uniknąć manipulacji, a dzięki prezentacji pełnych wypowiedzi wyborca wyrobi sobie własne stanowisko.

Życzymy mądrych wyborów!

żródło

8 KOMENTARZE

  1. Konfederacja jak zwykle manipuluje twierdząc, że uwzględnienie kwestii dyskryminacji płciowej i tej na tle orientacji seksualnej to zapis rodem z systemów totalitarnych.

    Z tym, że taki zapis o mowie nienawiści już istnieje i dotyczy zarówno różnic narodowościowych, rasowych, jak i wyznaniowych. Jeśli tak wam zależy na „wolności słowa” (moim zdaniem prawo do przemocy werbalnej wobec innych obywateli nie powinno się mieścić w tym terminie) to zaproponujcie zmiany w tym zakresie. Nie krępujcie się.

    Zapis o zakazie propagowania faszystowskiego i totalitarnego ustroju państwa należy wyrzucić do kosza. To godzenie w wolność słowa Konfederaty! Xd

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj