Konfederacja przeciwko wstąpieniu Ukrainy do UE!

Podobne

Udostępnij

To sprzeczne z polskim interesem narodowym!
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @MichaWawer

#Konfederacja #Ukraina #UniaEuropejska
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy!

żródło

20 KOMENTARZE

  1. nic z tego nie rozumie, dla tego na nich ostatecznie nie zagłosowałem . Partia chaosu, sprzeczności, braku konkretnego kierunku !!!!! ch….j wie o co im chodzi !!!!!. Bosak jak zwykle będzie prostował te wypowiedzi dzieciaków które pierwszy raz dorwały się do kamery !!!!!. Po co oni to robią, brak dyplomacji, brak politycznego myślenia. Przecież nawet najbardziej głupawy człowiek wie, że Ukraina żeby wejść do UE musi wykonać szereg działań. A i tak bedzie czekać kilka lat w kolejce !!!!!, a te dwa ludki właśnie bez sensu skurczyły sobie i partii elektorat !!!!!.

  2. Czemu nie mówiliście tego w kampanii wyborczej ????
    Zamiast tego jakieś uśmieszki z własnych niedawnych projektów, bełkot ledwo trzeźwego lidera, coś tam o łagodnej pedofilii, jedzeniu psów itp. Bądźcie poważni i zajmujcie się na trzeźwo problemami. Dość dintojry Konfederację należy utrzymać a nie rozbijać !

  3. Według mnie to Radą Unii Europejskiej sterują ludzie z Black Rocka , który ma 1,6 miliona ha ziemi w posiadaniu na ukrainie , ludzie od Pana Sorosa , Pana Blungberga może jeszcze kogoś innego co ma do gadania tak że z przykrością trzeba powiedzieć POLSKA i jej rządzący mogą sobie co najwyżej "bąka puścić "

  4. Jestem za wstąpieniem Ukrainy do EU. Niech źli Niemcy i źli Francuzi ich wydoją, zrujnują rolnictwo, przemysł, zaleją słabą żywnością. Niech każą się szczepić, przyjmować migrantów. Niech zaczną budować swoje super markety. Popieram wstąpienie Ukrainy do EU.

  5. Ukraińcy dobrze się rządzą, zabiegają o swoją gospodarkę i obywateli dlatego mają przywileje w Posce a polaczki ich utrzymują oraz ustępują we wszystkim i jest to zagwarantowane ustawami pisu! możecie sobie mówić, że się nie zgadzacie a i tak wszystko jest podpisane! kamienie milowe, obowiązek utrzymywania ukraińców, ets, zakaz aut spalin, kary za niedotrzymanie unijnych absurdów, a komik już załatwił z orsulką wejscie ukry do UE to widać i słychać! A wystarczyło dać 50 kasków!!! a nie oddać wszystko!

spot_img